Telegram support Whatsapp support
جواهرات عروس

۴ قانون ساده برای انتخاب جواهرات عروس

بدون اغراق یکی از مهم ترین مواردی که بعد از لباس عروس به چشم اطرافیان و البته آقای داماد می آید و می تواند زیبایی عروس خانم را دو چندان کند استفاده از اکسسوری های مختلف و جواهرات وی است. جهت تهیه جواهرات خود هرگز وسواس به خرج ندهید و به دنبال خرید جواهرات گرانقیمت که از الماس های گرانقیمت ساخته شده اند نباشید در ادامه با ما همراه باشید تا ۴ قانون ساده برای انتخاب جواهرات عروس را به شما معرفی نمایند.

جواهرات عروس
جواهرات عروس

۱- جواهرات خود را با لباس تان هماهنگ کنید.
یکی از مهم ترین راه های انتخاب جواهرات بررسی تاثیر آن در کنار لباس عروس است. آگاهی به این مساله می تواند شما را در انتخاب بهتر جواهرات راهنمایی نماید.
لباس عروس سفید ساده: استفاده از طلا چندان انتخاب مناسبی نخواهد بود. پیشنهاد کارشناسان چی بپوشم به شما استفاده از نقره و مروارید به جای طلاست.
لباس عروس سفید الماسی: با توجه به نوع درخششی که شیشه و سنگ دوزی های روی لباس عروس وجود دارد پیشنهاد کارشناسان چی بپوشم به شما استفاده از طلا زرد و مروارید است.
لباس عروس سفید عاج فیلی: با توجه به اینکه سفیدی این لباس عروس بسیار ملایم می باشد، پیشنهاد ما به شما استفاده از طیف رنگ طلای زرد می باشد.

جواهرات عروس
جواهرات عروس

۲- جواهرات تان را براساس یقه لباس خود انتخاب کنید
یقه دلبری: مهم ترین جواهری برای خانم هایی که این مدل یقه را برای لباس عروسی شان انتخاب نموده اند، گوشواره های بلندی است که از سنگ های تزئینی و رنگی ساخته شده اند. گوشواره در این مدل یقه از گردنبند بسیار مهم تر بوده و جلوه بیشتری دارد.
یقه هفت: پیشنهاد به شما استفاده از یک گردنبند با زنجیر ظریف و باریک به همراه یک آویز زیبا از سنگ های تزئینی است همچنین ست نمودن گردنبند و گوشواره ها در این مدل یقه بیشتر از سایرین دارای اهمیت است. پیشنهاد دیگر ما به شما استفاده از گردنبند های کوتاه و پهن می باشد.
یقه هالتر: معمولا عروس خانوم هایی که از این مدل یقه استفاده می کنند موهای خود را جمع کرده و یا به صورت دم اسبی در می آورند. استفاده از پین هایی که در مو قرار داده می شود، مهم ترین جواهراتی است که می تواند جلوه زیبا به عروس بدهد.

۳- اگر شک دارید، جواهرات معمولی را انتخاب کنید
اگر در انتخاب جواهرات، بیش از تهیه لباس عروس دچار شک و تردید شدید به قوانین اصلی اعتماد کنید و جواهرات ساده ای که بسیاری از افراد در مراسم خود انتخاب نموده اند را خریداری کنید. پیشنهاد ما یک جفت گشواره آویزان و بلند، یک گردنبند بلند البته با توجه به یقه لباس عروس و دستبندی از جنس مروارید می تواند یک انتخاب ساده و در عین حال خیره کننده باشد.

۴- خودتان باشید
مهم ترین مساله در انتخاب جواهرات عروسی خود شما هستید، اگر از پوشیدن گردنبند بلند و سنگین و یا گوشواره های بلند حس خوبی نمی گیرید. از آن ها استفاده نکنید، مهم خود شما و راحتی تان در هنگام استفاده از آن ها هستید.

اشتراک گذاری مطلب
۱ ستاره۲ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (هنوز امتیازی ثبت نشده)
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + بیست =

محصولات مرتبط در فروشگاه