Telegram support Whatsapp support
پرسپولیس استقلال

راز هشت گل استقلال به پرسپولیس فاش شد+سند

بالاخره واقعیت های تاریخ درباره ادعای فتح الله زاده و علی جباری ستاره بزرگ تاریخ فوتبال کشورمان روشن شد وعلیرغم اتهاماتی که به این ۲ زده شده است، این اتفاق در سال ۱۳۴۷ رخ داده است. مطلبی که اسناد آن از سایت ناصر حجازی در روزهای آینده اعلام خواهد شد البته ماجرای این بازی ۸ تایی ها نه از روی کری خوانی های مرسوم که برای روشنگری در تاریخ اعلام خواهد شد، متاسفانه در فوتبال ما مرور تاریخ فقط برای پیدا کردن نکاتی جهت رسیدن به مقاصد شخصی مورد استفاده قرار می گیرد.

به هرحال در تابستان سال ۱۳۴۷ تیم فوتبال تاج سابق در دیداری برابر یکی از تیم های تابعه شاهین سابق که بعد از انحلال شاهین، به تیم های زیر گروه پرسپولیس تعلق یافته بودند قرار گرفته و ۸-۰ برنده می شود، در این بازی چند بازیکن از ترکیب اصلی تیم اصلی شاهین و پرسپولیس تازه در میدان حضور داشته اند.

اسم تیم مورد اشاره و اسامی گلزنان و ترکیب ۲ تیم در حال حاضر استخراج شده است ولی برای آن که ترکیب اصلی و گزارش اصلی دیدار مورد اشاره اعلام شود و سند آن در اختیار قرار گیرد درصدد هستیم تا نسخه اصلی از نشریه مورد اشاره را برایتان انعکاس دهیم و امیدواریم مورد توجه دوستان وهمراهان عزیز این مقوله و مصحف قرار بگیرد.

 

پرسپولیس استقلال

 

۱-این بازی با نتیجه ۸-۰ به سود تاج به پایان رسیده و یاد آور می شویم که اصلا این بازی دوستانه هم نبوده و دیداری کاملا رسمی بوده است.

۲-در این مقطع تاج و پرسپولیس صاحب تیم های تابعی بودند. تیم های تابعی تاج عبارت بودند از دیهیم، افسر وتیم های تابعی شاهین هم پولاد، همایون و حمید بوده اند.

۳- در تیم های تابعی معمولا بازیکنان تیم های اصلی و تابعی تغییر و معاوضه می شدند چنان چه در ترکیب استقلال یا تاج سابق بازیکنی مثل پرویز ابوطالب و خیلی های دیگر و در پرسپولیس کاظم رحیمی حضور داشته اند.

۴- بنا به رعایت احترام به روح هادی نوروزی عزیز که فوت او همدلی طرفداران ۲ تیم استقلال و پرسپولیس را به نمایش گذاشت این پرونده را با تاخیر ارائه کرده و بار دیگر تاکید داریم که در ارائه این مطلب قصد نداریم که به نکات معمول هواداری از نوع متعصبانه بپردازیم و تاکید می کنیم که قصد هیچ رفتار غیر مودبانه و غیر حرفه ای هم وجود ندارد.

۵- امیدواریم که با ارائه این مطلب کمکی به تنویر تاریخ شده باشد و کسی از سایت ناصر حجازی رنجیده خاطر نشود.

۶- در بازی مورد اشاره علی جباری ۳ گل زده است که بعد ها با تواضع کامل اصلا به ۳ گل زده اش در این بازی اشاره نکرده است.

۷-استقلال در بازیهای زیاد دیگری تعداد گل زیاد به ثمررسانده است که این بازی یکی از بازیهای مورد اشاره است. بد نیست بدانید که استقلال در اوج تیم هایی چون شهباز، ملوان، دارایی و… به آنها بین ۴ تا ۸ گل زده است.

۸- تعداد ۸ نکته که در حال حاضر هشتمی از نظر شما گذشته است به هیچ وجه ارتباطی با هشت گل مورد اشاره نداشته است!

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

اشتراک گذاری مطلب
۱ ستاره۲ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (هنوز امتیازی ثبت نشده)
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =

محصولات مرتبط در فروشگاه