Telegram support Whatsapp support
جاه‌طلب

آدم‌های جاه‌طلب

مطمئناً همه ما با آدم‌های جاه ‌طلبی آشنا هستیم. این افراد به نظر می‌رسد به فضای شخصی و حساسیت‌های ما بی‌توجه هستند و استقلال و آزادی فردی ما را زیر پا می‌گذارندو وقتی بدون هیچی شروع میکنند و به مقامی میرسن افراد دورشون را دیگر نمیشناسن . ممکن است پدر، مادر، برادر، خواهر، همسر،زن داداش، همسایه،اقوام، همکار یا یکی از دوستانتان چنین شخصیتی داشته باشد.

آدم‌های جاه‌طلب

کنارآمدت باآدم های جاه طلب:

نقش این افراد در زندگی شما هرچه که باشد، رفتار و منش آنها موجب آزردگی خاطر شما شده و احساس ناراحتی، حقارت و خشم را در شما شعله‌ور می‌سازد. افراد جاه‌طلب لزوماً نیت بدی ندارند فقط می‌خواهند خواسته و نیت‌شان را به دیگران تحمیل کنند و درنتیجه به فضا و آزادی شخصی آنها تجاوز می‌کنند!

با این مقاله تجربی همراه باشید چطور بااین افراد رفتار کنید!

به راهنمای درونی‌تان گوش دهید! وقتی تحت تاثیر افراد جاه‌طلب هستید، آنها می‌توانند خیلی راحت شما را مجبور به انجام کارهایی کنند که اصلاً حس خوبی به آن ندارید. برای این افراد خیلی عادی است که از ابزارهایی مثل تهدید، عصبانیت، مجادله و فشار احساسی برای مجبور کردن شما به اطاعت از خودشان استفاده کنند و اگر از راهنمای درونی خودتان استفاده نکنید، قربانی فشار آنها خواهید شد

انسان عصبانی

هرچقدر هم که یک نفر سعی به تجاوز به آزادی اراده شما داشته باشد، اگر از راهنمای درونیتان استفاده کنید باز هم می‌توانید موضع خودتان را حفظ کنید. وقتی مطمئن نباشید که چه چیزی برای شما درست و چه چیزی غلط است، خیلی راحت تحت تاثیر افراد ریاست‌طلب قرار خواهید گرفت

با ترس از افراد جاه‌طلب زندگی نکنید:

سلاحی که بیشتر افراد ریاست‌ طلب برای مجبور کردن دیگران به اطاعت از خود از آن استفاده می‌کنند، ترس است. آنها از نفوذ خود برای ایجاد ترس در شما بهره می‌برند. مثل بسیاری از والدینی که برای مجبور کردن فرزندانشان به اطاعت از خود از ترس از تنبیه استفاده می‌کنند.اگر واقعاً می‌خواهید فارغ از تاثیر و نفوذ این افراد زندگی کنید، باید هوشیارانه از ترسی که می‌خواهند در شما ایجاد کنند دوری کنید. می‌توانید با گوش به زنگ و آگاه ماندن در این مواقع بر این ترس‌ها غلبه کنید. اگر از این ترس نهراسید، هیچ قدرتی روی شما نخواهد داشت.

با ترس از افراد جاه‌طلب زندگی نکنید

 

آزادی خودتان را بر هر چیزی برتر بدانید:

وقتی احساس می‌کنید قربانی افراد جاه‌طلب اطرافتان شده‌اید، این واکنشی ساده از احساس کمبود آزادی است که در زندگیتان می‌کنید. فقط خودتان قدرت خواستن و طلب کردن آزادی‌تان را دارید و هیچکس نمی‌تواند برای به دست آوردن آن کمکتان کنند. اگر آزادی‌تان را بر همه چیز برتر بدانید، همیشه آزادید نفوذ و ریاست‌طلبی دیگران را قربانی آن کنید!

قربانی

آیا آدم‌های جاه‌طلب موفق هستند ؟

به طور متوسط به بالا، افراد بلند پرواز و جاه طلب سطح تحصیلات یا درآمد بیشتری دارند، مشاغل معتبرتر را از آن خود می کنند و به طور کلی از سطح بالاتر رضایت از زندگی برخوردار هستند،ممکن است که گذشته آنها اینجور نبوده ولی باجاه طلبی به آن رسیده باشند.

بلند پروازی انسان های جاه طلب: این افرادی همواره هدفی معین دارند، اما این هدف با رسیدن به نیازهای اساسی تفاوت دارد، کسانیکه انگیره ی بدست آوردن چیزی را دارند،معمولاً به دنبال افزایش مهارت ها و شایستگی رو به رشد برای دریافت پاداش مالی هستند.

جاه‌طلب

☠️اگه تجربه خواصی یا خاطره در مورد این افراد دارید در پایین مقاله نظر خود را برای ما بنویسید.☠️

پیشنهاد جواهری بینا برای رفع استرس???

سنگ ضداسترس و اضطراب و دورکننده امواج منفی همراه داشتن سنگ آمتیست

اشتراک گذاری مطلب
۱ ستاره۲ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (هنوز امتیازی ثبت نشده)
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =

2 دیدگاه

  1. شوهر من اين ويژگي را دارد براي بيشتر شكست هايي هم كه ميخورد من را مقصر ميداند و حس مي كنم با اين كار ميخواهد من را زير سلطه داشته باشد نميدونم با اين رفتارش چيكار كنم اگر ميشه لطفا راهنمايم كنيد

  2. حالم بهم میخوره از این دسته ادما یک نمونش پسر داییم هیچی نداشت بش پربال دادیم حالا مدیر داخلی کارخانه شده جواب سلام نمیده!?
    ادما گذشتشون زود فراموش میکنن واقا

محصولات مرتبط در فروشگاه