Telegram support Whatsapp support

“آقا و خانم سنگی” طنز جدید تلویزیون به زودی

“آقا و خانم سنگی” طنز جدید تلویزیون به زودی…

آقا-و-خانم-سنگی-12

فرید شب‌خیز که این روزها تهیه‌کنندگی مجموعه «زشت و زشت‌تر» که اکنون به نام «آقا و خانم سنگی» تغییر نام داده است را بر عهده دارد از احتمال پخش این مجموعه در ایام رمضان خبر داد.

این تهیه‌کننده که پیش از این تهیه‌کنندگی مجموعه «خنده‌ بازار»‌ را بر عهده داشته است در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا، درباره روند تولید سریال «آقا و خانم سنگی» گفت: این سریال یک کار خانوادگی و رئال است و رگه‌های طنز در آن وجود دارد. «آقا و خانم سنگی» اکنون مراحل پایانی نگارش خود را همزمان با تصویربرداری طی می‌کند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا این مجموعه طنز همچون «خنده‌بازار» مجموعه‌ای انتقادی خواهد بود؟ عنوان کرد: سریال «آقا و خانم سنگی» یک مجموعه رئال است که رگه‌های طنز در آن وجود دارد و انتقادی نیست.

شب‌خیز در ادامه از کامبیز دیرباز و علیرضا جعفری به عنوان بازیگران نقش اصلی این مجموعه یاد کرد و گفت: البته فضا به گونه‌ای است که نقش‌ها به موازات فضاهایی که وجود دارد با یکدیگر تقسیم می‌شوند و ممکن است در هر قسمت فرق کند.

این تهیه‌کننده در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه تا چه میزان بر اهمیت تکراری نبودن بازیگران در مجموعه‌های تلویزیونی که این روزها شاهد آن هستیم، تأکید می‌کند، گفت: برای من استفاده از بازیگران جدید و جوان از اهمیت بالایی برخوردار است و برایم مهم است که از بازیگران تکراری استفاده نکنم اما به هر حال تلویزیون جای آزمون و خطا نیست و نمی‌شود در ارتباط با یکسری نقش‌ها ریسک کرد.

او سپس درباره‌ی روند تصویربرداری مجموعه طنز «آقا و خانم سنگی» گفت: این مجموعه یک ماه دیگر تصویربرداری خود را به اتمام می‌رساند و احتمالا پخش آن برای ماه رمضان باشد. اکنون 75 درصد از تصویربرداری این مجموعه به سرانجام رسیده است.

وی در ادامه ابراز امیدواری کرد که مجموعه «آقا و خانم سنگی» مخاطب را جذب کند.

شب‌خیز در بخش دیگری از گفت‌وگوی خود در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا قصد ندارد سری جدید «خنده‌بازار»‌ را بسازد؟ گفت: پرونده «خنده‌بازار» بسته شد و فعلا هیچ ذهنیتی برای ساخت آن وجود ندارد. البته باید در شرایطی قرار بگیریم که بدانیم قدرت ادامه دادن داریم یا نه.

شب‌خیز در بخش پایانی گفت‌وگوی خود درباره‌ی لزوم حمایت مدیران از کارهایی که تولید می‌شوند و روی آنتن می‌روند، گفت: مدیران زمانی که برای کاری هزینه می‌کنند در نتیجه این جسارت و حمایت را از آن کار دارند و قطعا از مجموعه‌ای که برای خود تلویزیون است پشتیبانی خواهند کرد.

وی در پایان تأکید کرد: اگر مجموعه‌ای که ساخته می‌شود حمایت مدیران در آن نباشد، آن مجموعه درست به روی آنتن نخواهد رفت و با مشکل مواجه خواهد شد.

منبع:ایسنا

اشتراک گذاری مطلب
۱ ستاره۲ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (هنوز امتیازی ثبت نشده)
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 10 =

محصولات مرتبط در فروشگاه