Telegram support Whatsapp support

از اعضای تیم ملی یک نفر دیگه هم ممنوع الخروج شد…

سردار آزمون هم مثل جلال حسینی و سروش رفیعی از همراهی تیم ملی محروم شد.
 ۱۵-۴-۲۶-۲۳۱۱۳۹sardar

مدیر تیم ملی فوتبال ایران پس از تمرین عصر دوشنبه درباره آخرین وضعیت سید جلال حسینی و سروش رفیعی برای همراهی تیم ملی خبر داد: ما دلمان می‌خواهد که تیم ملی که نماینده ایران است موفق باشد و در این راه همه باید کمک کنند. اگر قرار باشد سروش رفیعی برای خروج از کشور مشکل داشته باشد و همچنین جلال حسینی با این همه سابقه نتواند تیم ملی را همراهی کند واقعا بی احترامی است.

وی بیان کرد: البته دوستان ما سریعا مصاحبه می کنند و می‌گویند رفیعی سرباز است اما تنها درخواست ما از مسئولان این بود که همان‌طور که سروش رفیعی توانست به همراه فولاد در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کند شرایطی فراهم شود که بتواند برای تیم ملی هم بازی کند.

پیروانی در پاسخ به این سوال که به نظر می‌رسد به خاطر برنگشتن پولادی مسئولان نسبت به این گونه موارد بدبین شده‌اند گفت: راجع به پولادی چندین بار صحبت کرده‌ایم. پولادی ایرانی است و قطعا به ایران برمی‌گردد اما الان با باشگاهش قرارداد دارد و اگر به ایران بیاید ممنوع الخروج است و باید به خدمت سربازی برود. به همین خاطر ممکن است باشگاهش به AFC نامه بزند و او را چندین سال محروم کنند. مطمئن باشید اگر او با باشگاهش قرارداد نداشت به ایران می‌آمد اما پولادی هنوز یک سال دیگر قرارداد دارد.

وی گفت: در حال حاضر طبق نظری که به ما اعلام شده سروش رفیعی و سید جلال حسینی قطعا نمی‌توانند تیم ملی را همراهی کنند. ضمن اینکه سردار آزمون هم که امروز به تازگی به ایران آمده مشکل خروج دارد و این سه بازیکن در ایران ماندنی هستند. به هر حال قرار بود دوستان در این زمینه به ما کمک کنند اما تعلل کردند و فردا روزی اگر تیم ملی نتیجه نگرفت ناراحتی‌اش برای همه ماست. نمی‌دانم چه کسی می‌خواهد در این رابطه پاسخگو باشد.

مدیر تیم ملی در پاسخ به این سوال که قرار بود کی‌روش برای حل مشکل بازیکنان به ستاد کل نیروهای مسلح برود گفت: من هم قرار بود بروم اما ما نمی‌خواستیم بی‌قانونی کنیم و یا قانونی را دور بزنیم. تنها بحث ما این بود که اگر سروش رفیعی توانسته با فولاد به آسیا برود پس با تیم ملی هم که اولویت همه باشگاه‌هاست می‌تواند از کشور خارج شود.

او در پایان درباره اینکه چرا بیک‌زاده پس از تمرین دقایقی روی نیمکت باقی مانده بود گفت: بیک زاده سرما خورده و امروز با اجازه کادر پزشکی و کی‌روش استراحت کرد. درست نیست بگوییم که او ناراحت است، همه بازیکنان مثل هم هستند و باید از آن‌ها حمایت کنیم.

منبع:خبرآنلاین

جواهرات نقره با قیمت های مناسب

انگشتر عقیق سبز مردانه

انگشتر عقیق سبز مردانه

اشتراک گذاری مطلب
۱ ستاره۲ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (هنوز امتیازی ثبت نشده)
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 10 =

محصولات مرتبط در فروشگاه