Telegram support Whatsapp support

خبرهای جدید از اسیدپاشی های اصفهان

حسن رحیمی در پاسخ به اینکه وزیر کشور از جلسات هفتگی برای پرونده اسید پاشی اصفهان خبر داده اما هنوز متهمان دستگیر نشده‌اند و احتمال فرار آن‌ها مطرح شده است، گفت: نمی‌توان فرار متهمان اسیدپاشی اصفهان را قطعی عنوان کرد و این می‌تواند یک گمانه باشد.
وی افزود: البته جلسات و پیگیری سرنخ‌ها همچنان ادامه دارد و قطعا به نتیجه می‌رسیم.

14-9-23-12322610

مهرماه سال جاری بود که ۴ زن در اصفهان مورد حمله اسید پاش‌ها قرار گرفتند. سهیلا جورکش یکی از قربانیان اسید پاشی است که در خیابان بزرگمهر اصفهان هدف حمله اسید پاشان قرار گرفت و گفته است که «هنگامی که موبایلش زنگ می‌زند کنار خیابان پارک می‌کند تا جواب تلفن را بدهد او کمی شیشه پنجره را پائین کشیده بود که ناگهان صدای یک موتور را کنار ماشین می‌شنود و ناگهان احساس می‌کند چشمان و صورتش به شدت می‌سوزد.»

ندا هم زمانی که در حال رانندگی بوده هنگامی که صدای زنگ موبایلش را می‌شنود آرام در گوشه‌ای پارک می‌کند تا با مادرش صحبت کند. او به علت گرمای هوا کمی شیشه کنار راننده را پائین کشیده بود که ناگهان مادرش از آن سوی خط تنها فریاد سوختم سوختم دخترش را می‌شنود. او قرنیه چشم راستش را کاملا از دست داده است.

سارا در حال پارک ماشینش در خیابان مهرداد اصفهان بوده و شیشه سمت خود را کمی پایین کشیده بود که ناگهان احساس می‌کند سمت چپ صورتش آتش گرفته است. او متاهل است و خانواده‌اش تاکید می‌کنند که هیچ گونه دشمنی یا خصومتی با کسی نداشته است.

اشتراک گذاری مطلب
۱ ستاره۲ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (هنوز امتیازی ثبت نشده)
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =

محصولات مرتبط در فروشگاه