Telegram support Whatsapp support
سنگ درمانی

سنگ درمانی برای کمک به درمان بسیاری از بیماری ها

برای سنگ درمانی می توانید سنگ خود را به مدت چند ساعت، یا یک شب، در لیوان آب قرار دهید؛ این کار باعث می شود تا انرژی سنگ به آب منتقل شود. اگر در منطقه‌ی پاک و طبیعی خارج از شهرهای بزرگ زندگی می‌کنید، برای کسب انرژی بیشتر، آب را در معرض نور خورشید قرار دهید.

سنگ درمانی

محلولی که به دست می آید دارای انرژی و قدرتی است که می تواند برای سلامتی بدن مفید باشد.

خصوصیات درمان‌کننده برخی از عصاره‌های حاصل از جواهرات به‌ شرح زیر است.

  • عصاره زمرد: آشامیدن عصاره‌ی این جواهر، فراوانی و سلامتی را برای فرد به ارمغان می‌آورد.
  • عصاره یاقوت سرخ: آشامیدن عصاره یاقوت سرخ، موجب تصفیه و تقویت قلب می‌شود. از عصاره‌ی یاقوت سرخ، برای درمان دردهای گوارشی نیز استفاده می‌شود.
  • عصاره الماس و کریستال کوارتز: آشامیدن آن‌ها، موجب بهبود عمومی، حفاظت فرد و رسیدن به روشن بینی می‌شود.

سنگ درمانی با عصاره خورشید

در صورتی‌که در مناطق پاک و طبیعی خارج از شهرهای بزرگ زندگی می‌کنید، می‌توانید از عصاره خورشید که حاوی قدرت موجود در نور خورشید است، استفاده کنید. مصریان باستان جواهرات را در ظرف آب به روشی که درموارد فوق ذکر شده، قرار می‌دادند.

گاه نیز ظروف فوق را در معرض نور خورشید قرار می‌دادند تا از انرژی حاصل از نور خورشید نیز، به ‌طور همزمان استفاده کنند.

گاهی اوقات نیز، ظروفی را از سنگ‌های قیمتی مانند عقیق، لپیس لازولی، مالاکایت یا یشم تهیه می‌کردند و با نگه‌داشتن آب در این ظروف، عصاره‌های حیات ‌بخشی را به‌دست می‌آوردند. شما نیز می‌توانید با استفاده از این روش‌ها، به تهیه آب‌های شفابخش و انرژی بخش اقدام کنید.

سنگ درمانی

اهمیت ارتباطات در زمینه سنگ درمانی

در زمینه سنگ درمانی ، توجه به وجود ارتباطات بین شفادهنده، شفاگیرنده(بیمار) و سنگ‌هایی که به ‌منظور درمان مورد استفاده قرارمی‌گیرند، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. همکاری سه عامل فوق، موجب ایجاد درمان می‌شود.

درصورتی‌که درمان‌کننده و درمان‌گیرنده(بیمار)، هر دو از موانع شخصی، یا آنچه که آن‌ها را از یکدیگر مجزا می‌کند، بگذرند، ارتباط واقعی بین آن‌ها برقرار می‌شود؛ این امر موجب خواهد شد که بیمار اجازه دهد، تا نیرو در او جریان یابد. درزمینه درمان، ایجاد هماهنگی و همکاری بین بیمار و درمان‌کننده، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است؛ هرچه درمان‌کننده و بیمار، نسبت به مسائل گشاده‌تر و پذیرنده‌تر باشند، نتیجه بهتری از درمان عاید می‌شود. وجود دو عامل اطمینان و پذیرندگی، موجب موفقیت درمان می‌شود.

نتایج بسیار متعدد، کوچکترین شکی را باقی نمی‌گذارند که سنگ‌ها، رنگ‌ها و کریستال‌ها بسیار پرقدرت‌اند. همین ایمان و اعتقاد به کریستال‌ها و سنگ‌های قیمتی موجب می‌شود که به ‌عنوان درمان‌کننده، انتقال دهنده یا کانالی برای درمان، احساس قدرت کنیم.

سنگ درمانی

سنگ‌های قیمتی، ماموریت زیبا و با هدفی را در زمینه بهبود بیماری‌ها و درمان دردها به ‌عهده دارند و این ماموریت را با قدرت مشعشع نوری که در خود دارند، به ‌خوبی به انجام می‌رسانند و بر تمام سطوح هستی ما کار می‌کنند.

دیدن سنگ‌های مشعشع بر روی بدن تجربه سحرآمیز و فوق‌العاده‌ای است. سنگ‌ها را بر روی بدن قرار دهید و فقط شاهد باشید که چگونه رسالت خود را به انجام می‌رسانند.

نحوه کار سنگ‌ها بر این اساس است که انرژی‌ها را در بدن جابه‌جا می‌کنند و مناطق گرفتگی و احتقاق را می‌گشایند و دردهایی را که در مراکز مختلف(چاکراهای مختلف، از قبیل چاکرای قلب، چاکرای گلو و غیره)‌ حبس شده‌اند، آزاد می‌کند و بی‌قراری و ترسی را که در چاکرای سوم موجود است، آرام می‌کنند.

نحوه سنگ درمانی با سنگ ها

برای کارکردن با سنگ‌ها، ابتدا مطمئن شوید که بیمارتان در وضعیت راحتی است. برخی از افراد، با لباس بسیار تنگ یا ناراحتی مراجعه می‌کنند؛ یا لباسشان از رنگ‌ها و اجناسی است که از نظر سلامتی، چندان جالب نیست.

ابتدا از بیمارتان خواهش کنید که در اطاق جداگانه‌ای که مخصوص این کار در نظر گرفته‌اید( یا قسمتی از اطاق، که آن را به کمک پرده سفید رنگی مجزا کرده‌اید)، لباس خود را عوض کند و لباس سفید و گشادی را که برای این کار در نظر گرفته‌اید بپوشد. و پس از پایان کار، آن‌ها را شسته و در معرض آفتاب قرار دهید تا ضدعفونی شود و ارتعاشات دریافت شده از بیمار، به فرد بعدی منتقل نشود.

شما نیز می‌توانید به سلیقه خود لباس‌های گشاد و سفید رنگ یا لباس‌های مردانه‌ی نخی و سفید رنگی را که به آسانی قابل شستشو است، تهیه کنید. جلوی لباس، در ضمن کار بسته خواهد شد، بنابراین سایز‌های بزرگ و گشاد برای این منظور بسیار مناسب است.

سنگ درمانی

مراحل سنگ درمانی

  1. ابتدا با بیمار، مدیتیشن از طریق تنفس را انجام می‌دهند و به این ترتیب وحدتی بین درمان کننده و بیمار ایجاد می‌شود. در این مرحله، چندین نوع تکنیک تنفس را قبل از شروع درمان، به اتفاق بیمار، انجام می‌شود: و ابتدا، تکنیک تنفس آهنگ‌دار را همراه با مدیتیشن که کاربرد عمیقی دارد انجام می‌شود.
  2. بعد از آن حرکت‌های بدنی، برای آزاد کردن انقباضات استفاده می‌شود. درکنار این حرکات، اعضای بدن را حرکت داده، که موجب انبساط عضلات بدن می‌شود(در این زمینه انجام حرکت‌های یوگا بسیار مفید است)
  3. دوباره تکنیک‌های تنفسی آرام انجام می شود. این تکنیک‌های تنفسی آرام، هماهنگی و تعادل را برای فرد (بیمار)‌، به ارمغان می‌آورند و موجب آرامش فرد می‌شوند.
  4. سپس بیمار چند لحظه در سکوت می ماند و در خاتمه، دعایی را که به ‌منظور تشکر از زنده بودن خود تهیه کرده‌اند، به‌ اتفاق فرد(بیمار) خوانده می شود.
  5. سپس در حالی‌که بیمار استراحت می‌کند و چشم‌های خود را بسته است و در حالی‌که توجه بیشتری را بر روی منطقه اطراف قلب گذاشته‌ است، بدن بیمار را با ماساژ ملایمی آرامش و تسکین می بخشند.

مشاوره تلفنی سنگ درمانی

 مشاوران سنگ درمانی جواهری بینا 

 با بهره گیری از علوم روز دنیا، آیات و روایات مذهبی و اطلاعات کارشناسی خود به عنوان یک راه حل جدید و مناسب در حوزه خدمات مشاوره سنگ درمانی به صورت رایگان در اختیار هموطنان عزیر خواهد بود .

  برای مشاوره تلفنی سنگ درمانی توسط کارشناسان خبره جواهری بینا می توانید با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید …

۲- ۰۵۱۳۷۶۵۸۵۰۰

۰۹۱۵۱۰۰۰۸۰۰

۰۹۱۵۱۰۰۰۳۰۰

تلگرام : @javaheribina_admin
واتساپ: api.whatsapp.com

لینک کانال جواهری بینا:

https://telegram.me/javaheri_bina

شما می توانید نظرات و پیشنهادات خود در مورد این مقاله را در قسمت دیدگاه این صفحه به اشتراک بگذارید

سنگ درمانی

اشتراک گذاری مطلب
۱ ستاره۲ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (هنوز امتیازی ثبت نشده)
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =

محصولات مرتبط در فروشگاه