Telegram support Whatsapp support
سنگ قیمتی جواهری بینا

سنگ قیمتی و تاثیر آن بر سلامتی بدن

سنگ قیمتی به سلامتی بدن کمک می کند و باعث بهبود آن می شود از دوران مصر باستان و دیگر فرهنگ های باستانی گرفته شده است. در دوران مدرن، از سنگ قیمتی عمدتاً برای ساخت زیورآلات استفاده می شده است. با این حال، سنگ درمانی در این دوره هنوز هم طرفداران خاص خود را دارد و از آن ها برای درمان خیلی از بیماری ها استفاده می شود.

برخی ها از سنگ های قیمتی به عنوان بخشی از شیوه های معنوی خود برای بازیابی انرژی از دست رفته، دستیابی به آرامش و ترویج عشق و ایمنی استفاده می کنند. در بعضی از ساختار اعتقادی، سنگ قیمتی در مناطق خاصی از بدن به نام “چاکراها” قرار دارند تا سلامتی را بهبود بخشند. برای بهبود سلامتی با استفاده از سنگ درمانی می توان از آن ها به عنوان جواهرات و زیورآلات نیز استفاده کرد.

سنگ قیمتی جواهری بینا

سنگ قیمتی کوارتز صورتی

گفته می شود یک سنگ قیمتی رایج، کوارتز صورتی است که به بهبودی دل درد کمک می کند. باعث نزدیکی عشق می شود و به نظر می رسد کوارتز صورتی دارای انرژی آرامش بخش و ملایمی است که می تواند یک پوشنده آشفته را آرام کند.

برای به دست آوردن بیشترین بهره از کوارتز صورتی، از این سنگ قیمتی به عنوان آویز و یا گردنبند استفاده کنید. این کار به سنگ اجازه می دهد تا در قلب شما بماند و به زخم های عاطفی نزدیک شود، عشق به خود را ترویج کند و قلب شما را در روابط مثبت باز نگه دارد. هدیه دادن کوارتز به کسی می تواند او را از تنهایی، تباهی خانواده، طلاق و یا حتی عدم آرامش درونی نجات دهد.

سنگ قیمتی جواهری بینا

سنگ قیمتی گارنت

گفته می شود، سایه های قرمز و زرق و برق دار زیبا در گارنت باعث می شود که به پوشنده انرژی ببخشد و می تواند به آنها در مقابله با مسائل بهداشتی کمک کند. از سنگ قیمتی گارنت استفاده كنید تا كل سیستم بدن شما را تقویت کند، آن را زنده كند و با تقویت اعتماد به نفس، روابط عاطفی را ارتقا بخشد.

گفته می شود این سنگ باعث محافظت از شر و بدی می شود. سنگ قیمتی گارنت را می توان به عنوان هر جواهری پوشید ولی توصیه شده است که به عنوان گردنبند از آن استفاده شود تا به قلب نزدیک تر باشد.

سنگ قیمتی جواهری بینا

سنگ قیمتی آمتیست

گفته می شود یک سنگ قیمتی بنفش، به آمتیست گفته است که قدرت، شجاعت و صلح را به پوشنده ببخشد. این مزایا می تواند به بهبود سلامتی کمک کند.این سنگ آرامش بخش با خواص صلح آمیز است، با یک انرژی آرام که به خلاقیت نیز کمک می کند. از آنجا که این سنگ قیمتی دارای چنین خصوصیات آرامی است، می تواند هدیه خوبی برای هرکسی که از اضطراب، اختلالات خلقی و اعتیاد رنج می برد باشد.

شما می توانید برای ارتقاء سلامت روحی و جسمی آن را هر جا بپوشید.

سنگ قیمتی جواهری بینا

سنگ قیمتی مروارید

یک مروارید زیبا به طور طبیعی در داخل صدف تولید می شود و می تواند در سایه ها، شکل ها و اندازه های زیادی ظاهر شود. گفته می شود مرواریدها تمام بدن را متعادل می کنند و احساسات مثبت و شادی را در درون پوشنده ایجاد می کنند. در سیستم های دارویی سنتی آسیا از مرواریدها برای درمان سیستم های گوارشی مضر ، مشکلات باروری و مشکلات قلبی استفاده شده است.

امروزه از پودر مروارید در آرایش برای درخشان کردن استفاده می شود. برخی افراد بر این باورند که می توان از آن برای درمان بسیاری از اختلالات پوستی نیز استفاده کرد.

سنگ قیمتی جواهری بینا

سنگ قیمتی مون استون

گفته می شود سنگ قیمتی مون استون بسیار زیبا، سفید، شفاف یا رنگین کمانی به کسانی که آن را می پوشند مخصوصا زنان کمک می کند تا به تعادل برسند. از زمان های بسیار قدیم ، مسافران از این سنگ قیمتی به عنوان یک طلسم محافظ استفاده می کردند. از جواهرات سنگ ماه یا مون استون برای کاهش اضطراب، افسردگی، بی خوابی و ترویج خلاقیت استفاده شده است.

برخی بر این باورند که این سنگ قیمتی همچنین می تواند در مبارزه با بیماری های کهولت سن و کودکی کمک کند.

سنگ قیمتی جواهری بینا

سنگ قیمتی کهربا

به عقیده برخی از سنگ شناسان، سنگ هایی با رنگ زرد، قهوه ای و یا قرمز استرس و سردردها را از بین می برد. همچنین گفته می شود که این سنگ قیمتی کهربا باعث پاکسازی نیز می شود. این امر می تواند به بیرون آمدن بیماری ها از بدن و کاهش درد کمک کند تا فرد گیرنده بتواند سلامتی خود را به دست آورد.

سنگ قیمتی جواهری بینا

سنگ قیمتی سیترین

گفته می شود که این سنگ باعث بهبود روابط عاطفی و افزایش انرژی مثبت می شود. برخی معتقدند که این سنگ قیمتی می تواند به مشکلات شنوایی، بیماری های گوارشی، مشکلات خواب و درد و التهاب کمک کند. در صورت امکان برای افزایش مزایای مثبت آن، سیترین را به فرم طبیعی خود بپوشید.

سنگ قیمتی جواهری بینا

سنگ قیمتی آکوامارین

آکوامارین به رنگ اقیانوس و آبشارهای درخشان یکی از زیباترین سنگ های قیمتی است که می توانید خریداری کنید. باورهای سنتی بسیاری وجود دارد که به این گوهر متصل می شوند. گفته شده است که آکوامارین در رفع مشکلات گوارشی، چشم و دندان کمک می کند. در گذشته، ملوانان اغلب از آکوآمارین استفاده می کردند تا آن ها را در دریا و طوفان های آن کمک کند.

امروزه برخی هنوز هم از این سنگ برای محافظت استفاده می کنند. گفته می شود که این سنگ یک نیروی مثبت است که می تواند خوشبختی را به دست آورد و به مقابله با اندوه کمک کند. بعضی افراد معتقدند که آکوآمارین انرژی شفابخش را تقویت می کند و ترس از آب را کاهش می دهد.

سنگ قیمتی جواهری بینا

شما می توانید برای خرید زیباترین سنگ ها و جواهرات با خواص درمانی آن ها به سایت معتبر جواهری بینا مراجعه کنید.

 مشاوران سنگ درمانی جواهری بینا 

 با بهره گیری از علوم روز دنیا، آیات و روایات مذهبی و اطلاعات کارشناسی خود به عنوان یک راه حل جدید و مناسب در حوزه خدمات مشاوره سنگ درمانی به صورت رایگان در اختیار هموطنان عزیر خواهد بود.

  برای مشاوره تلفنی سنگ درمانی توسط کارشناسان خبره جواهری بینا می توانید با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید …

ساعت پاسخگویی از 8:30 تا 16:30

۲- ۰۵۱۳۷۶۵۸۵۰۰

۰۹۱۵۱۰۰۰۸۰۰

۰۹۱۵۱۰۰۰۳۰۰

تلگرام : @javaheribina_admin
واتساپ: api.whatsapp.com

لینک کانال جواهری بینا:

https://telegram.me/javaheri_bina

سنگ قیمتی جواهری بینا

اشتراک گذاری مطلب
۱ ستاره۲ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (هنوز امتیازی ثبت نشده)
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 20 =

محصولات مرتبط در فروشگاه