Telegram support Whatsapp support

مردی که همسرش را به قتل رساند و بعد از 10 ماه…

 نحوه آشنایی این زوج…

دختری به نام مریم که از خانواده اش جدا زندگی می کرد…

قتل مریم…

این زوج چه مشکلی با هم داشتن…

مردی که همسرش را به قتل رساند و بعد از 10 ماه اعتراف کرد.

به گزارش جام جم، رسیدگی به این پرونده، از چهاردهم آبان سال گذشته همزمان با شکایت زنی در کلانتری تهرانپارس در دستور کار پلیس قرار گرفت. این زن به ماموران گفت: دختر سی و چهار ساله ام به نام «مریم» دو سال قبل با مردی به نام «سجاد» ازدواج کرد. سه ماه است که از «مریم» بی خبرم و دامادم هم مدعی است هیچ اطلاعی از او ندارد.

پس از این شکایت، پرونده برای رسیدگی در اختیار کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی قرار گرفت و ماموران در نخستین گام به تحقیق از سجاد پرداختند که او ادعا کرد، دو سال قبل با مریم عقد کردم اما شانزدهم خرداد به صورت توافقی در یک دفترخانه در کیانشهر از هم جدا شدیم.

بررسی های پلیسی نشان داد، مریم بعد از فوت پدرش و ازدواج مجدد مادرش، به تنهایی زندگی می کرد و ارتباط نزدیکی با خانواده اش نداشته است. در ادامه تحقیقات مشخص شد، مریم یک خودروی پژو 206 و ویلایی در فریدونکنار دارد که خودرو در اختیار همسر سابقش است و سجاد با وکالت نامه، ویلای فریدونکنار را فروخته است.

سجاد در این باره مدعی شد، مریم 130 میلیون تومان به من بدهکار بود و به همین دلیل، خودروی 206 و ویلای فریدونکنار را بابت بدهی اش به من داد.

در ادامه کارآگاهان اطلاع پیدا کردند دفترخانه مورد ادعای سجاد در منطقه کیانشهر وجود ندارد. سجاد دوازدهم بهمن در منطقه تهرانپارس دستگیر و به پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.

متهم سرانجام هجدهم اسفند لب به اعتراف گشود و گفت: سوم خرداد از مغازه به خانه آمده و با جسد همسرم روبه رو شدم. او خودکشی کرده بود، ساعت 11 شب جسد را با خودرو به روستایی حوالی فیروزکوه منتقل و دفن کردم.

با توجه به اظهارات جدید سجاد درخصوص انتقال جسد مریم به روستایی در شهرستان فیروزکوه، کارآگاهان به این روستا مراجعه و با راهنمایی وی، بقایای یک جسد را در عمق سه متری زمین کشف و به پزشکی قانونی منتقل کردند.

به دلیل این که متهم در بازجویی ها دچار تناقض گویی شده بود، تحقیقات از او ادامه پیدا کرد تا این که سجاد جزئیات قتل همسرش را فاش کرد.

او درباره انگیزه اش از قتل گفت: من مغازه لوازم آرایشی داشتم و مریم مشتری ام بود. بعد از چند ماه به او علاقه مند شده و با هم ازدواج کردیم. همسرم به بیماری روحی مبتلا بود و چند بار دست به خودکشی زد. او را نزد پزشک بردم، اما پزشکان ادعا می کردند مریم دچار افسردگی شده است. شب حادثه با همسرم و خانواده اش برای فروش خانه ارثیه ای به بنگاه رفتیم. قرار بود همسرم سهم خود را به مادرش بدهد و به جای آن دو واحد آپارتمان بگیرد. در بنگاه بحثمان شد و بدون این که معامله ای شود به خانه بازگشتیم. مریم عصبانی بود و برای این که دعوایمان نشود، به اتاق خواب رفتم و دراز کشیدم. مریم عصبانی به اتاق خواب آمد و شروع به داد و فریاد کرد. برای این که همسایه ها متوجه درگیری ما نشوند، دستم را جلوی دهان مریم گرفتم که او بی حال روی زمین افتاد. بعد هم با روسری خفه اش کردم.

مرد همسرکش ادامه داد: بعد از قتل، جسد را به خانه قدیمی پدرم در فیروزکوه بردم و تا صبح صبر کردم. همزمان با روشن شدن هوا در شهر گشتی زدم و با تهیه بیل و کلنگ، به خانه برگشتم و جسد را دفن کردم. یک روز بعد دوباره به آنجا برگشتم. همه چیز عادی بود به همین دلیل تا شهریور صبر کردم و بعد از آن اموال همسرم را به نام خودم کردم. پس از این کار خانواده همسرم به موضوع مشکوک شده و ناپدید شدن او را اعلام کردند. به دلیل این که احتمال می دادم پلیس مرا دستگیر کند مدتی را در شمال کشور فراری بودم اما بعد از بازگشت به تهران دستگیر شدم.

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران در این باره به جام جم گفت: پس از اعترافات متهم و بازسازی صحنه قتل، وی روانه زندان شد و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

منبع:سیمرغ

اشتراک گذاری مطلب
۱ ستاره۲ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (هنوز امتیازی ثبت نشده)
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =

محصولات مرتبط در فروشگاه