Telegram support Whatsapp support
خرید آسان تنها با یک انگشتر

خرید آسان تنها با یک انگشتر

خریدی آسان با حلقه پرداخت ویزا

شرکت خدمات مالی ویزا کارت، از اسپانسرهای اصلی بازی‌های المپیک تابستانی ریو، به رونمایی از یک انگشتر برای حاضران در این مسابقات پرداخته که نیاز به استفاده از کیف پول و کارت اعتباری را حذف کرده است .

خرید آسان تنها با یک انگشتر

این محصول که حلقه پرداخت ویزا نام گرفته، از طراحی ساده‌ای برخوردار است . بخش داخلی آن دارای یک میکروتراشه از شرکت Gemalto و یک آنتن داخلی است . بخش خارجی نیز یک حلقه سرامیکی ساده سفید یا مشکی است .

افزودن هرگونه فلز دکوری یا رنگ به این حلقه باعث تداخل با آنتن داخلی حلقه خواهد شد . همچنین این حلقه در دوره کارآزمایی در ۲۰ اندازه ارائه خواهد شد و احتمالا همه کاربران می‌توانند به راحتی از آن استفاده کنند . گروه اولی که از این حلقه استفاده خواهند کرد، کارکنان شرکت ویزاکارت و ۴۵ ورزشکار خواهند بود .

خرید آسان تنها با یک انگشتر

این حلقه مشابه تلفن‌های هوشمند یا ساعت‌های هوشمند کار کرده و کاربر می‌تواند به سادگی آن را در بالای دستگاه پرداخت قرار دهد .

ایده ساخت این فناوری پس از مصاحبه شرکت ویزا با ورزشکاران ایجاد شد که به دنبال ابزاری کمتر دست‌ و پا گیر برای پرداخت بودند که نیازی به شارژ کردن مکرر نداشته و حتی بتوان از آن در استخر نیز استفاده کرد .

حلقه ویزا ضدآب بوده و تا عمق ۵۰ متری زیر آب می‌توان از آن استفاده کرد . همچنین این محصول به باتری نیاز نداشته و در عوض نیروی خود را از دستگاه خودپرداز در هر زمان که روی آن قرار می‌گیرد، کسب خواهد کرد .

خرید آسان تنها با یک انگشتر

این حلقه به یک حساب از پیش ساخته شده ویزا متصل خواهد بود که می‌توان بطور آنلاین مجددا به آن پول واریز کرد . در صورت گم یا دزدیده شدن حلقه، شرکت ویزا شماره حساب دزدیده شده را مسدود خواهد کرد .

منبع : جام نیوز

برای مشاهده جدیدترین جواهرات اینجا کلیک کنید .

اشتراک گذاری مطلب
۱ ستاره۲ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (هنوز امتیازی ثبت نشده)
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 5 =

محصولات مرتبط در فروشگاه