Telegram support Whatsapp support

ساخت گردنبند در منزل

گردنبند های الماسی با مدل های متنوع همیشه از ترند های اینستاگرام بوده اند و هستند. برای ساختن یکی از آن ها نیاز به هزینه ی گزاف نیست. کمی وقت لازم است و ابزاری که می گوییم. با ما همراه باشید.

 

علاقه ی زیاد شما به کاردستی و کارهای هنری از پیش نیاز های این امر است. در مرحله ی بعد باید سنگ های قیمتی مورد علاقه تان را برداشته و یا از جواهر فروشی ها و سنگ فروشی ها بخرید.

وسایل لازم:

سیم لحیم
نوار مسی
انبردست
هویه
سنگ های قیمتی ( کوارتز، الماس دودی و بیسموت سنگ های مورد استفاده ی ما هستند)
حلقه ی فنری
زنجیر

سنگ ها را با ترتیبی که می خواهید بچینید و نوار مسی را مانند تصویر به دور یک قسمت سنگ ها بپیچید. این برای چسبیدن سیم لحیم مناسب است اگر در این پیچیدن نوار مسی مشکل داشتید ابتدا سنگ ها را تمیز کرده و سپس امتحان کنید. حالا شما سنگ ها را قابل لحیم کردن کرده اید.

سیم مسی را به دور این حلقه ها لحیم کنید. حواستان باشد که فضای کافی برای این کار را در نظر بگیرید. سپس سیم لحیم چسبیده را مجددا داغ کنید و سنگ ها را دوتا دوتا بهم لحیم کنید. در این کار از کسی برای نگه داشتن سنگ ها در محل خودشان کمک بگیرید. شکل نهایی باید شبیه این تصویر باشد. مجددا از لحیم برای اطمینان از محکم تر شدن آن استفاده کنید.

فنر های حلقه ای شکل را باید به انتهای این قسمت ها وصل کنید. این کار را باید در دو طرف این حلقه های چسبیده بهم تکرار کنید.

کمی صبر کنید که لحیم سرد شود و سپس به آرامی حلقه ها را باز کرده و زنجیر را درون آن ها بیندازید. و در انتها محصول بدست آمده را مجددا تمیز کنید.

حالا شما یک گردنبند شیک و مدرن دارید. از آن لذت ببرید.

منبع مقاله: چی بپوشم

برای مشاهده جدیدترین جواهرات اینجا کلیک کنید.

اشتراک گذاری مطلب
۱ ستاره۲ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (هنوز امتیازی ثبت نشده)
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 12 =

محصولات مرتبط در فروشگاه