Telegram support Whatsapp support

فیروزه سنگی با خواص ماورایی و درمانی شگفت انگیز

فیروزه یکی از محبوب ترین سنگ های دنیا است و خواص بیشمار زیادی دارد که این خواص خارق العاده در کنار زیبایی و رنگ خاص آن ، موجب شده تا سنگ مورد علاقه بسیاری از افراد باشد .در ادامه به معرفی تعدادی از خواص ماورایی این سنگ می پردازیم:

فیروزه
انگشتر_فیروزه_نیشابوری

حفاظت:

یکی از مهمترین خواص فیروزه ، توانایی آن در محافظت از پوشنده در برابر خطر است. به همین منظور، سربازان پارسی اسلحه ها و اسب های خود را با سنگهای فیروزه تزئین می کردند تا به دلیل خواص آن، از زخم و جراحت جلوگیری کنند. همچنین اعتقاد بر این بود که این سنگ می تواند انرژی منفی را دفع نماید.

التیامبخش:

خواص درمانی این سنگ در سراسر جهان به خوبی مورد توجه است. این سنگ می تواند بیماریهای جسمی و بیماری روانی و عاطفی را بهبود ببخشد.

فیروزه
دستبند_فیروزه

بهبود تعادل و سلامتی بدن:

این سنگ می تواند از طریق تعادل در بدن به ارتقاء سلامت کمک کند. همچنین افراد آن را در مقابله با استرس عاطفی و افسردگی  و همچنین برای رسیدن به تعادل ذهنی استفاده می کنند.

از بین بردن ناخالصی ها و سموم :

هرکسی که از اثرات سم رنج می برد یا سعی در سم زدایی از اثرات الکل یا سوء مصرف مواد دارد ، حتماً باید فیروزه را بپوشد. این سنگ می تواند سموم را از بدن خارج کند و به بدن اجازه می دهد تا به تعادل طبیعی خود بازگردد. برخی معتقدند یکی از خواص فیروزه توانایی جذب انرژی منفی و دور کردن آن از پوشنده است. باورها بر این است که تغییر رنگ فیروزه ، به دلیل جذب امواج منفی و دفع خطر اتفاق می افتد.

فیروزه
انگشتر_فیروزه_مردانه

ارتقاء ارتباطات:

این سنگ در بهبود ارتباطات نیز موثر است. این سنگ به افراد کمک می کند تا استدلال ها را به وضوح بیان کنند ، که برای ارتباط سالم مهم است. فیروزه همچنین مهارت های صحبت کردن عمومی را در بسیاری از افراد بهبود می بخشد.

پس می توان گفت که فیروزه سنگی قدرتمند است که خواص متنوعی دارد. به طور کلی ، این سنگ بسیار مفید است و می تواند سلامت و تعادل را در همه زمینه های زندگی بهبود بخشد.

شما می توانید نظرات و پیشنهادات خود در مورد این مقاله را در قسمت دیدگاه این صفحه با ما به اشتراک بگذارید.

فیروزه

اشتراک گذاری مطلب
۱ ستاره۲ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (1 امتیاز, میانگین: 5٫00 از 5)
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 16 =

محصولات مرتبط در فروشگاه