Telegram support Whatsapp support

جواهر درمانی

استفاده از عصاره حاصل از پاکسازی سنگ ها، جهت درمان و شفا

سنگ مورد نظر را به مدت چند ساعت، یا یک شب، در لیوان آب قرار دهید؛ انرژی سنگ به آب منتقل می‌شود. اگر در منطقه‌ی پاک و طبیعی خارج از شهرهای بزرگ زندگی می‌کنید، برای کسب انرژی بیشتر، آب را در معرض نور خورشید قرار دهید.

عصاره حاصل به طریق فوق، مانند عصاره حاصل از گیاهان، دارای قدرت درمان‌کننده بسیار است و بر روی سلامتی کل بدن، اثر می‌گذارد.

85

 

خصوصیات درمان‌کننده برخی از عصاره‌های حاصل از جواهرات به‌ شرح زیر است.

۱) عصاره زمرد: آشامیدن عصاره‌ی این جواهر، فراوانی و سلامتی را برای فرد به ارمغان می‌آورد.

۲) عصاره یاقوت قرمز: آشامیدن عصاره یاقوت سرخ، موجب تصفیه و تقویت قلب می‌شود. از عصاره‌ی یاقوت سرخ، برای درمان دردهای گوارشی نیز استفاده می‌شود.

۳) عصاره الماس و کریستال کوارتز: آشامیدن آن‌ها، موجب بهبود عمومی، حفاظت فرد و رسیدن به روشن بینی می‌شود.

عصاره خورشید

در صورتی‌که در مناطق پاک و طبیعی خارج از شهرهای بزرگ زندگی می‌کنید، می‌توانید از عصاره خورشید که حاوی قدرت موجود در نور خورشید است، استفاده کنید. مصریان باستان جواهرات را در ظرف آب به روشی که درموارد فوق ذکر شده، قرار می‌دادند.

گاه نیز ظروف فوق را در معرض نور خورشید قرار می‌دادند تا از انرژی حاصل از نور خورشید نیز، به ‌طور همزمان استفاده کنند.
گاهی اوقات نیز، ظروفی را از سنگ‌های قیمتی مانند عقیق، لپیس لازولی، مالاکایت یا یشم تهیه می‌کردند و با نگه‌داشتن آب در این ظروف، عصاره‌های حیات ‌بخشی را به‌دست می‌آوردند. ما نیز می‌توانیم با استفاده از این روش‌ها، به تهیه آب‌های شفابخش و انرژی بخش اقدام کنیم.

با قرار دادن سنگ‌های قیمتی خود در معرض خورشید، آن‌ها را شارژ کنید.

– اهمیت ارتباطات در زمینه درمان

در زمینه درمان، توجه به وجود ارتباطات بین شفادهنده، شفاگیرنده(بیمار) و سنگ‌هایی که به ‌منظور درمان مورد استفاده قرارمی‌گیرند، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. همکاری سه عامل فوق، موجب ایجاد درمان می‌شود.
درصورتی‌که درمان‌کننده و درمان‌گیرنده(بیمار)، هر دو از موانع شخصی، یا آنچه که آن‌ها را از یکدیگر مجزا می‌کند، بگذرند، ارتباط واقعی بین آن‌ها برقرار می‌شود؛ این امر موجب خواهد شد که بیمار اجازه دهد، تا نیرو در او جریان یابد. درزمینه درمان، ایجاد هماهنگی و همکاری بین بیمار و درمان‌کننده، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است؛ هرچه درمان‌کننده و بیمار، نسبت به مسائل گشاده‌تر و پذیرنده‌تر باشند، نتیجه بهتری از درمان عاید می‌شود. وجود دو عامل اطمینان و پذیرندگی، موجب موفقیت درمان می‌شود.

نتایج بسیار متعدد، کوچکترین شکی را باقی نمی‌گذارند که سنگ‌ها، رنگ‌ها و کریستال‌ها بسیار پرقدرت‌اند. همین ایمان و اعتقاد به کریستال‌ها و سنگ‌های قیمتی موجب می‌شود که به ‌عنوان درمان‌کننده، انتقال دهنده یا کانالی برای درمان، احساس قدرت کنیم.

سنگ‌های قیمتی، ماموریت زیبا و با هدفی را در زمینه بهبود بیماری‌ها و درمان دردها به ‌عهده دارند و این ماموریت را با قدرت مشعشع نوری که در خود دارند، به ‌خوبی به انجام می‌رسانند و بر تمام سطوح هستی ما کار می‌کنند.
دلیل رنج کشیدن ما چیست؟ ما قادر نیستیم به زندگی خود روشنی ببخشیم. دیدن سنگ‌های مشعشع بر روی بدن تجربه سحرآمیز و فوق‌العاده‌ای است. سنگ‌ها را بر روی بدن قرار دهید و فقط شاهد باشید که چگونه رسالت خود را به انجام می‌رسانند.

نحوه کار سنگ‌ها بر این اساس است که انرژی‌ها را در بدن جابه‌جا می‌کنند و مناطق گرفتگی و احتقاق را می‌گشایند و دردهایی را که در مراکز مختلف(چاکراهای مختلف، از قبیل چاکرای قلب، چاکرای گلو و غیره)‌ حبس شده‌اند، آزاد می‌کند و بی‌قراری و ترسی را که در چاکرای سوم موجود است، آرام می‌کنند.

– نحوه درمان با سنگ‌ها

برای کارکردن با سنگ‌ها، ابتدا مطمئن شوید که بیمارتان در وضعیت راحتی است. برخی از افراد، با لباس بسیار تنگ یا ناراحتی مراجعه می‌کنند؛ یا لباسشان از رنگ‌ها و اجناسی است که از نظر سلامتی، چندان جالب نیست. ابتدا از بیمارتان خواهش کنید که در اطاق جداگانه‌ای که مخصوص این کار در نظر گرفته‌اید( یا قسمتی از اطاق، که آن را به کمک پرده سفید رنگی مجزا کرده‌اید)، لباس خود را عوض کند و لباس سفید و گشادی را که برای این کار در نظر گرفته‌اید بپوشد. و پس از پایان کار، آن‌ها را شسته و در معرض آفتاب قرار دهید تا ضدعفونی شود و ارتعاشات دریافت شده از بیمار، به فرد بعدی منتقل نشود.

شما نیز می‌توانید به سلیقه خود لباس‌های گشاد و سفید رنگ یا لباس‌های مردانه‌ی نخی و سفید رنگی را که به آسانی قابل شستشو است، تهیه کنید. جلوی لباس، در ضمن کار بسته خواهد شد، بنابراین سایز‌های بزرگ و گشاد برای این منظور بسیار مناسب است.

– ابتدا با بیمار، مدیتیشن از طریق تنفس را انجام می‌دهیم و به این ترتیب وحدتی بین ما ایجاد می‌شود. در این مرحله، چندین نوع تکنیک تنفس را قبل از شروع درمان، به اتفاق بیمار، انجام می‌دهیم: ابتدا، تکنیک تنفس آهنگ‌دار را همراه با مدیتیشن که کاربرد عمیقی دارد انجام می‌دهیم، در ضمن دم، نور سفید و پرانا[۱] را در نظر می‌آوریم. در ضمن بازدم، خستگی، افکار منفی و قدیمی در مورد گذشته را از وجود خود به بیرون می‌فرستیم.

– سپس از حرکت‌های بدنی، برای آزاد کردن انقباضات استفاده می‌کنیم. درضمن این حرکات، اعضای بدن را حرکت داده، موجب انبساط عضلات بدن می‌شویم(در این زمینه انجام حرکت‌های یوگا بسیار مفید است)

– دوباره تکنیک‌های تنفسی آرام را انجام می‌دهیم. این تکنیک‌های تنفسی آرام، هماهنگی و تعادل را برای فرد (بیمار)‌، به ارمغان می‌آورند و موجب آرامش فرد می‌شوند.

– سپس با فرد(بیمار)، به سکوت می‌رویم و در خاتمه، دعایی را که به ‌منظور تشکر از زنده بودن خود تهیه کرده‌ایم، به‌ اتفاق فرد(بیمار) می‌خوانیم.

– سپس در حالی‌که بیمار استراحت می‌کند و چشم‌های خود را بسته است و در حالی‌که توجه بیشتری را بر روی منطقه اطراف قلب گذاشته‌اید، بدن بیمار را با ماساژ ملایمی آرامش و تسکین بخشید.

منبع: کتاب سنگ درمانی 1و2. نوشته: شوفل برگر – لاندهر

اشتراک گذاری مطلب
۱ ستاره۲ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (هنوز امتیازی ثبت نشده)
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =

محصولات مرتبط در فروشگاه