Telegram support Whatsapp support
خواص فیروزه

خواص فیروزه

خواص فیروزه

فیروزه قدیمی ترین سنگ در تاریخ ما انسان ها است. به نظر می رسد این سنگ تیکه ای از آسمان خالص جدا شده و به زمین افتاده است. هزاران سال است که فیروزه همه فرهنگ ها را در بر می گیرد و به عنوان نمادی از عقل، عرفان و قدرت جاودانگی به چشم می خورد. فیروزه در میان مصریان باستانی، ایرانی ها و چینی ها، آزتک ها و اینکاها از آمریکای جنوبی و بومیان آمریکای شمالی  بسیار محبوب بوده است و فیروزه را برای دکوراسیون، برای قدرت، شانس و حفاظت استفاده میکردند.

انرژی های موجود در این سنگ جهت موارد زیر مفید میباشد:

– تحریک و راه اندازی نیروها و چاکراهای انسان ها
– آرامش دادن، بیدار شدن نیروهای درونی افراد
– درمان انواع بیماری های معده همچون : زخم، ورم، درد و…
– تثبیت انرژی درمانگر و درمان انواع سر درد ، میگرن ، دردهای عضلانی و استخوانی
– جهت درمان یبوست
– درمان بیماری های چشم

فیروزه یک سنگ تصفیه است که انرژی منفی را برطرف می کند و می تواند برای محافظت در برابر تاثیرات خارجی یا آلاینده ها در فضا استفاده شود. فیروزه تعادل و هماهنگی تمامی چاکراها، تثبیت نوسانات خلقی و تسریع آرامش درونی است. این سنگ برای رفع افسردگی و خستگی است، همچنین دارای قدرت جلوگیری از حملات ، ترس و اضطراب است. این سنگ نماد دوستی است و عشق عاشقانه را تحریک می کند.

فیروزه در جذب مواد مغذی کمک می کند، سیستم ایمنی را تقویت می کند، بازسازی بافت را تحریک می کند و تمام بدن را درمان می کند. این شامل اثرات ضد التهابی و سم زدایی و کاهش درد و گرفتگی عضلات است. فیروزه گلو درد را آرام و پاک می کند، و چشم ها را درمان می کند، از جمله آب مروارید. این سنگ خنثی کننده روماتیسم، نقرس، مشکلات معده و عفونت های ویروسی است.

سایر خواص سنگ فیروزه این است که به عوارض عملکردهای نادرست کبد و غدد کمک میکند. چشمها را نیرو میبخشد و بر علیه بیماریهای چشم و اصلاح گردش خون مؤثر است. درد گلو، التهابات ریوی و بیماریهای دستگاه تنفس را درمان میکند. در برابر افسردگیها مفید است و قلب را تقویت میکند

خواص فیروزه

 

انگشتر نقره مردانه

منبع و ترجمه: crystalvaults.com

برای مشاهدهجدیدترین جواهرات اینجا کلیک کنید .

 

اشتراک گذاری مطلب
۱ ستاره۲ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (هنوز امتیازی ثبت نشده)
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 13 =

محصولات مرتبط در فروشگاه